PDA

View Full Version : Hrvatski


karaka
May 23 2009, 04:46 PM
Vidjela sam i znam da ima puno ljudi koji govore i našim jezikom, pa rekoh, ajmo u jednu lokalnu grupu da ne moramo stalno prevoditi! FARMA JE ZAKON!

Čobanković
May 25 2009, 04:48 AM
Pozdrav svim igračima iz Hrvatske!!!

kad sam već ovdje imam jedno pitanjce,zašto ne mogu pisat interpunkcijske znakove u chatu?

Nena 72
May 25 2009, 12:45 PM
Farma je super zanimacija...

karaka
May 27 2009, 04:35 PM
jer server facea to ukinuo jer snatra da nije ponekad primjeren

Čobanković
May 28 2009, 03:14 AM
A kako drugi pišu???Ja sam čuo da samo korisnici Internet Explorera mogu pisati ali mi je to malo glupavao...

karaka
May 28 2009, 02:52 PM
ja pišem u mozill

koka
Jun 05 2009, 03:17 AM
pozdrav svima od koke.....

Egg Designer
Jun 08 2009, 01:40 AM
Srdačni pozdravi svima,

Nisam do danas imao pojma da postoji i forum... haha... (ne idem dalje od prva dva tabulatora :)
A kad sam vidio da ste napravili još i hrvatski odjeljak, ma super...

Ma konačno danas evo neka promjena u načinu na koji farma funkcionira... Ovi cvjetići i zalijevanje sebi i susjedima, pa zarada na zalijevanju, nove domaće zvijeri poput purana i sl... ma baš super, nije nešto skroz revolucionarno, ali svima nam je sigurno drago vidjeti promjenu u igri.

Ova farma ima generalno samo jednu manu, koju vidiš tek kad dođeš na više nivoe i kupiš ogroman teren... Sadnja traje i traje i traje:mad::mad::mad: (svakako traje predugo)... Da se bar avatar giba brže po terenu, pa da ne mora toliko trajati. Često zasadim samo mali dio polja, jer fakat nemam vremena sve posijati...
Eto jedino to zamjeram ovoj, inače meni osobno trenutno najdražoj online igrici.

Super je što su stavili opciju da kad ideš "na plac", možeš birati jezik i usmjeri te na tu ekipu. Prepao sam se malo kad sam vidio da su lokalizirali, da neću više moći do ljudi koje sam upoznao... No, mislili su na to.

Dogodila im se jedna greška, naime ne znam jeste li skužili, ali ljude koje sam dodao kao prijatelje (prije lokalizacije) više ne vidim ispravno jesu li tu ili ne

Brankica
Jun 09 2009, 04:35 AM
Ja nisam Hrvatica, ali se nadam da cete me rado prihvatiti na ovom forumu, jer mi ni engleski pravopis bas ne lezi. Kao sto ste primetili pricam ekavicom i do sada nisam imala problema s tim, jer sam mnoge Hrvate upoznala bas na Farmi. Drago mi je zbog toga....

Farma je stvarno zakon!!!
Sve je ok po meni, ali imam jedan problem. Samo jednom od svojih suseda ne mogu u dnevnu posetu, a kako se ispostavilo, i ne vidim ga kad udje na moju farmu. Na chatu mi pise da je neko prisutan, ali ga ja ne vidim. Taj drugi mene vidi i salje mi zahteve za posao, ali ja ih uopste ne primam. Jedino funkcionise slanje poruka. Probala sam i da ga izbacim iz susedstva, pa sam ponovo slala isti zahtev koji je taj i prihvatio, ali i dalje je isto. Ne bi to ni bilo tako vazno da se ne radi o meni dragoj osobi.
Ako mozete molim vas pomozite!!!

Unapred zahvalna!

pthalo
Jun 17 2009, 08:13 PM
pozdrav svima iz Mađarske :)

ary
Jun 21 2009, 02:10 PM
cao farmeri.ja sam iz mostara.34 sam nivo i zanima me koliko se dobije poena kad se kupi mansion

Pyra Elvea
Jun 22 2009, 12:12 PM
Pozdrav svim igračima iz Hrvatske!!!

kad sam već ovdje imam jedno pitanjce,zašto ne mogu pisat interpunkcijske znakove u chatu?

Isti problem i kod mene,
valjda treba promijeniti neke postavke Mozille (možda pod View da treba ić na Character Encoding = meni je naštimano Western ISO-8859-1)

Do tada - moje rješenje je kopirat znakiće koje najčešće koristim pa ih pejstat u chat... :rolleyes:

Uglavnom;
eto da vas sve pozdravim! :)
Još jedna farmerica ovdje! :D
Tek lvl 29, tak da ne znam koliko bodva dobiješ kada kupiš Mansion,
ali jedva čekam da otkrijem :D


Pozdrav,
Pyra

Pyra Elvea
Jun 22 2009, 12:17 PM
Ova farma ima generalno samo jednu manu, koju vidiš tek kad dođeš na više nivoe i kupiš ogroman teren... Sadnja traje i traje i traje:mad::mad::mad: (svakako traje predugo)... Da se bar avatar giba brže po terenu, pa da ne mora toliko trajati. Često zasadim samo mali dio polja, jer fakat nemam vremena sve posijati...
Eto jedino to zamjeram ovoj, inače meni osobno trenutno najdražoj online igrici.

Joj, slažem se!
To bi trebali nekako promijenit.
Npr. kako se kada zalijevaš cvijeće pojavi veća površina, tako isto kada odeš na "Plow" da postoji barem opcija da odabereš veći komad koji će se izorat..jer ovako to može trajat i po sat vremena...
Još ako treba prvo neka polja izbrisat, pa onda još i dok sve posadiš :eek: !

sanjafran
Jul 08 2009, 03:50 PM
trbam jos susjeda pa tko zeli neka se javi

DEJAN
Jul 09 2009, 02:58 AM
trebam susjede hitno

Lilly555
Jul 11 2009, 03:47 AM
Pozdrav svima!!!!

Farmerica sam od glave do pete!!

konačno smo dočekali opciju da možemo zaposlit nekog za kopanje...no nije mi baš jasno nešto...
nemogu zaposlit kčer koja ima 13 prijatelja a mogu susjedu koja ih ima samo 7....
a ja ih imam 35...:(:confused::confused::confused:

Kata
Jul 23 2009, 08:51 AM
Eto i mene kod vas. Zanima me da li je tko primjetio da je igra malo u katastrofalnom stanju? Primjer: Kada berem, ne dobivam lovu, kad kopam ne dobivam poene... kad hoću kopati kockice mi nestaju i sl. Kad će to popraviti, mislim nema smisla igrati za badava.

karaka
Jul 29 2009, 06:46 AM
server šteka -naročito kad radiš kod nekog, ima dosta problema valjda će se srediti!

karaka
Aug 17 2009, 09:41 AM
ništa ne radi i baš sambijesna!

most-škarpa
Aug 19 2009, 08:01 AM
evo da se i ja logiram...

Farmerica26
Sep 20 2009, 11:38 AM
ehej, evo i mene pozz vam ;))

katarina21
Nov 30 2009, 02:48 PM
pozzz svima

crnicajt
Dec 26 2009, 11:43 AM
bok ljudi pozdrav svima iz hvatske i koji nas razumiju jedina zamjerka farm town je da nemaju jos nasu zastavu ,ali igra je super svaki dan nesto novo a i kaj se brzine tice su ubrzali svar bas kul igra pozdrav i SARATAN BOZIC I NOVA GODINA

zg_vatrogasac
May 04 2010, 03:55 AM
Čisto informativne prirode: Dali je ovaj forum službeni forum FarmTowna?
:confused:

castanea
May 22 2010, 08:44 AM
Ima nas još :) Pozdrav svima!

Jel ima ikakve šanse da u zastave stave i našu?