I have spent almost $20 RL dollars (106 farm cash). That should be sufficient for one tool to work effectively.
I cannot get enough hot dogs to fill two measly products in one facility.
I am out completely after filling the supreme hot dogs - I can't even make regular ones.
That is insane, and poor business to charge so much for such little return.
I shall not be purchasing a single other item if this is how farmtown customers are treated.
|