#11
|
|||
|
|||
![]()
I am really confused about the juice factory. Why would a person make and sell 25 units of Pineapple juice for 6500 coins when just selling the crop brings over 12000. Really disappointed in this one.
|
Thread Tools | Search this Thread |
Display Modes | |
|
|